Kontakt

Nationellt kansli

 

Anna Lena Piazzolla
Kanslichef
072-586 84 53
annalena@rum.se

Ulrika Tångring
Kanslist
Nås vanligen måndag, tisdag och torsdag.
072-58 68 240
ulrika@rum.se

Fredrik Torgnysson
Förenings- och utbildningskonsulent
Nås vanligen måndag, torsdag och fredag.
070-147 70 02
fredrik@rum.se

Hanna Hult Rosén
Utbildningskonsulent
Nås vanligen förmiddagar.
070-282 25 60
hanna@rum.se

Helena Martinsson
Distriktskonsulent Stockholms län
Nås vanligen måndag och onsdag.
072-586 84 54
helena@rum.se

Regionalt kansli Väst

Riksförbundet Unga Musikanter
c/o Brewhouse,
Åvägen 24
412 51 Göteborg

Pia Hjalmarsson
Distriktskonsulent Västra Götaland och Halland
073-376 77 94
pia.hjalmarsson@rum.se

Regionalt kansli Mitt

RUM Värmland
Tegnérsgatan 16
652 18 Karlstad

Anna Gustafson
Distriktskonsulent Värmland
072-207 20 78
anna.gustafson@rum.se

RUM Örebro
Malin Strandli
Distriktskonsulent Örebro
070-873 85 21
malin.strandli@rum.se

MusikRUM

  • För kontaktuppgifter till festivalen MusikRUM – klicka på länken.

http://festival.rumforum.se/kontakt/
E-post till festival@rum.se

RUM’ba

RUM’ba
c/o Knock Out Reportage
Andra Långgatan 20
41328
GÖTEBORG

Bertil Håkansson
Chefredaktör
Arbetar på tidskriftens redaktion i Göteborg.
070-215 87 90
bertil@rum.se

Riksförbundet Unga Musikanter

Postadress och besöksadress:

Slupskjulsvägen 34

111 49 Stockholm

E-post: kansliet@rum.se

Telefonnummer växel: 0771-91 91 40
Bankgiro: 5854-3661

Organisationsnummer: 822001-3646

Press

RUM:s förbundsordförande Anna Edlund svarar på press- och informationsfrågor.

Anna Edlund
070-394 23 82
anna@rum.se

 

RUM:s logotyp

Här hittar du RUM:s logotyp för nedladdning.
Kontakta gärna oss om du söker pressbilder från vissa specifika delar av verksamheten.

Ladda ner logotyp 500_300.jpg

Ladda ner logotyp som .eps